Geoblog.pl    mmt    Podróże    Wyspy Zawietrzne - St. Vincent i Grenadyny, Grenada i Barbados 2013    Plaża i transfer do Bequia.
Zwiń mapę
2013
10
paź

Plaża i transfer do Bequia.

 
Barbados
Barbados, Saint Lawrence
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 8533 km
 
Plaża, gorąca turkusowa woda, piaseczek jak z młynka, taki tam poranek.
Wreszcie płetwy i pierwsze rafy. Dość małe, nie imponujące , ale i tak pełne egzotycznych rybek. Wszystko tu ma zapach kokosa i rumu, no i może trawy:). Generalnie prawdziwy rasta minimalizuje każdy ruch i wydłuża go w nieskończoność. Prawdziwy rasta nie zrywa się by komuś dwa metry dalej podać np.trochę trawy, tylko czeka aż będzie ktoś przechodził i wtedy poda przez niego. Prawdziwy rasta je tylko owoce i ryby i słucha cały czas muzyki. Prawdziwy rasta kocha football. Ile to już razy byłem odpytywany o Bońka i Lewandowskiego. Ziółko chyba powoduje, ze miejscowi uważają, że Polska gra naprawdę dobrze w piłę:)). Z innych sportowców zostaliśmy zaczepienie o Mario Poganowsky czyli Mairusza Pudzianowskiego. Zaimponował tu niektórym:).

Partie polityczne są tu dwie Pracy i Demokraci. Demokraci powinni dbać o biedotę, ale nie dbają, bo przecież są politykami i nie na tym to polega by było fajnie. Policja nie ma alkomatów, więc drogi pełne są rozhuśtanych w swych wehikułach rastamanów, których stan powinien sugerować leżenie w łóżku. No ale jeżdżą wolno i nie przejmują generalnie żadnymi sytuacjami drogowymi, tym bardziej że cały czas są zajęci powitaniami znajomych wśród przechodniów. Generalnie odpowczywa się tu po odpoczynku a czas nie ma prawie żadnego znaczenia :)).
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Zdjęcia (6)
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
Komentarze (1)
DODAJ KOMENTARZ
tealover
tealover - 2013-10-24 09:15
Mając takie widoki i takie jedzenie, trudno nie olewać czasu i po prostu cieszyć się życiem:)
 
 
mmt

Marta i Mati
zwiedzili 8.5% świata (17 państw)
Zasoby: 98 wpisów98 76 komentarzy76 440 zdjęć440 0 plików multimedialnych0
 
Nasze podróżewięcej
25.05.2013 - 07.06.2013
 
 
25.10.2012 - 21.11.2012