Geoblog.pl    mmt    Podróże    Azja Południowo - Wschodnia.    Raj jednak powrócił ze zdwojoną siłą.
Zwiń mapę
2011
27
lis

Raj jednak powrócił ze zdwojoną siłą.

 
Tajlandia
Tajlandia, Koh Samet
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 13492 km
 
Musimy się przyznać. Było cudownie.

Od ósmej rano w morzu. Pływanie na śniadanie. O 10 miejscowa Pani z przenośną restauracją w dwóch koszach połaczonych pałąkiem (dobrze nam znanym z Viet Namu), przygotoywała nam sałatkę z papają, kiełkami, papryczką chili, sosem rybnym, limonką, orzechami, jakimiś nasionami i Bóg wie z czym jeszcze, a do tego pyszne z grilla czyli drób na dość słodko. Oczywiście to poleciała nam Pani Tajka, któa od 20 lat mieszka wraz z mężem w Kanadzie, co skutkowało tym, że można było się z nią spokojnie dogadć.

Plaża cały dzień.

Wieczorne kolacje na plaży, puszczane z brzegu papierowe lampiony, które osiągając pewną wysokość płonęły i pokazy zabaw z ogniem.

Na deser cudowne wręcz masaże w małej wiacie z kurtynami z muszelek, które pod wpływem wiatru śpiewały różne pieśni.. Metafizyczne uczucia.

Potem spotkania przy piwnu z Wanatah i Frederickiem. Ich kolacje i żal z powodu wyjazdu. Byloi tak cudnie, że chciałem wykasować wszystkie negatywne wpisy.

Poczekam. Potrzebujemy dystansu.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
wiza do Tajlandii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Tajlandii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Tajlandii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
mmt

Marta i Mati
zwiedzili 8.5% świata (17 państw)
Zasoby: 98 wpisów98 76 komentarzy76 440 zdjęć440 0 plików multimedialnych0
 
Nasze podróżewięcej
25.05.2013 - 07.06.2013
 
 
25.10.2012 - 21.11.2012